Kopia dyplom (2).png

Coaching psychologiczny

Skuteczne rozwiązania szyte na miarę

W Internecie znajdziesz wiele informacji na temat tego, w jaki sposób zwiększyć swoją skuteczność w zasadzie w każdym obszarze życia. Przewertowanie wielu stron może nie przynieść Ci jednak wymarzonego rezultatu. Dzieje się tak, ponieważ do długotrwałej zmiany potrzebne jest coś więcej, niż ogólna wiedza. Tym brakującym ogniwem jest systematyczność i dobra relacja z czujną osobą, która poprowadzi Cię przez proces zmiany.

Coaching psychologiczny Zdrowe Nastawienie
 

Dlaczego warto?

✔ Podczas indywidualnych spotkań przyjrzymy się Twojemu codziennemu funkcjonowaniu i poszukamy lepszych rozwiązań problemów, z którymi się spotykasz.

✔ Wszystkie narzędzia i techniki będą dopasowane do Twoich indywidualnych wyzwań.

✔ Po każdym spotkaniu wyjdziesz z planem działania do wdrożenia

 
tło (11).png

W czym pomagam?

Złość

Złość Zdrowe Nastawienie

Złość pomaga nam jasno wyrazić to, co myślimy. Niekiedy jednak pociąga za sobą cierpienie innych osób. "Zraniłeś(aś) mnie" to częste słowa, które słyszymy od innych, gdy nie do końca radzimy sobie z zapanowaniem nad nią. Podczas sesji spróbujemy odkryć, co jest prawdziwym źródłem tej emocji oraz w jaki sposób możesz okazać ją tak, aby nie krzywdzić innych.

Efektywność osobista

Efektywnosc osobista Zdrowe Nastawienie

Psychologia mówi, że zniechęcenie do podejmowania działań jest czymś naturalnym. Może jednak rodzić problemy, gdy przeciąga się w czasie i uniemożliwia nam podejmowanie pilnych codziennych wyzwań. Na sesjach możemy zastanowić się nad usprawnieniem Pana/Pani sposobu zarządzania czasem i poszukaniem tego, co motywuje Pana/Panią do działania, tak aby z większą swobodą i mniejszym przymusem osiągać swoje cele.

Work-life balance

Work life balance Zdrowe Nastawienie

Łączenie pracy i życia prywatnego, a zarazem czerpanie z nich takiej samej satysfakcji jest nie lada wyzwaniem. Często poświęcamy się pracy, zapominając o innych lub na odwrót. Możemy zastanowić się nad sposobem zarządzenia Pana/Pani zadaniami, tak aby czuć większą satysfakcję w obu obszarach.

Kariera

Kariera Zdrowe Nastawienie

Życie składa się z etapów. Jednym z nich jest rozpoczęcie/powrót do pracy lub jej zmiana. To moment wyjątkowo stresujący, ponieważ z jednej strony musimy określić w jakim kierunku chcielibyśmy się rozwijać, a z drugiej poradzić sobie w nowym środowisku. Coaching w kierunku kariery jest sposobem na przyjrzenie się jaki rodzaj pracy byłby najbardziej bliski Pana/Pani wartościom i co zrobić, aby taką pracę odnaleźć.

Co wyróżnia coaching psychologiczny

w Zdrowym Nastawieniu? 

praktyka oparta na bogatym doświadczeniu pracy psychologicznej

narzędzia i techniki bazujące na uznanym podejściu poznawczo-behawioralnym

standardy pracy zgodne z International Coach Federation (ICF)

praca na wartościach i przekonaniach, bez powierzchownego działania

 
tło_lp.png

Jak to działa?

Czas Zdrowe Nastawienie

Pierwsza konsultacja

Przez 45 minut porozmawiamy o problemie/wyzwaniu z którym się spotykasz, opracowujemy wstępny plan pomocy i podejmujemy decyzję o dalszej współpracy  

Koniec procesu

Cel Zdrowe Nastawienie

Podczas ostatnich sesji zastanawiamy się w jaki sposób poradzić sobie z mogącymi się pojawić nowymi przeszkodami i jak utrwalić zmianę

Nastroj Zdrowe Nastawienie
Pomysl Zdrowe Nastawienie

Podczas pierwszych spotkań ustalamy cele naszej współpracy i rozmawiamy na temat Twojej codzienności i trudności z którymi się spotykasz. 

W miarę pływu kolejnych sesji koncentrujemy się na generowaniu nowych pomysłów, które mogą Ci pomóc i testujemy na ile się sprawdzają

 

Rekomendacje

"(...) Moja sytuacja była niełatwa – po 12 latach pracy w korporacji zdecydowałam się odejść stawiając wszystko na jedną kartę, a po podjęciu ostatecznej decyzji i jej realizacji zaczęły dopadać mnie wątpliwości. Michał pomógł mi te wątpliwości doprecyzować i zrozumieć ich źródła – co po czasie ograniczyło natrętne i nawracające myśli i pozwoliło cieszyć się chwilą. Dodatkowo wykonaliśmy ćwiczenia pomagające zrozumieć, która z moich wizji przyszłości najbardziej do mnie przemawia i dzięki temu puzzle mojego życia zaczęły z miesiąca na miesiąc się układać. (...)"

- Barbara, dyrektor ds. sprzedaży

 
Kopia dyplom (2).png

O prowadzącym

Projekt bez tytułu (6).png

Michał Wydrzyński

Z wykształcenia psycholog i etyk, obecnie w trakcie czteroletnich studiów podyplomowych z zakresu psychoterapii poznawczo-behawioralnej.

Specjalizuje się w zakresie wspierania zdrowia psychicznego, technik komunikacji interpersonalnej oraz efektywności osobistej.

Jego pasją jest odkrywanie relacji, w jaki sposób procesy umysłowe wpływają na zachowanie. Jej wyrazem jest projekt "Zdrowe Nastawienie".

Swoje doświadczenie kliniczne zdobywał w poradni psychologicznej NZOZ Dobrej Nadziei w Krakowie​, Ambulatorium Terapii Rodzin Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie oraz specjalistycznym szpitalu psychiatrycznym im. J. Babińskiego w Krakowie.

Posiada 5 letnie doświadczenie z zakresu prowadzenia procesów coachingowych oraz 7 letnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń kompetencji miękkich.

Od 3 lat jest związany z prężnie rozwijającą się branżą szkoleniową, w której jako Project Manager odpowiada za koordynację programów rozwojowych.

 
 

Cennik

1 sesja

Czas trwania: 45 minut

Miejsce: Skype/Gabinet w centrum Krakowa

Narzędzia dopasowane do Twoich wyzwań

Plan działania do wdrożenia

140 zł