top of page

Czy chciał(a)byś dowiedzieć się od jakich procesów umysłowych zależy Twoje samopoczucie i w jaki sposób możesz na nie wpłynąć?

...lub w jaki sposób poprawić swoją efektywność bez negatywnego wpływu na Twoje zdrowie?

Zdrowe Nastawienie jest projektem, którego celem jest promowanie wiedzy i narzędzi, z zakresu skutecznego radzenia sobie z emocjami,
W ramach pomocy możesz znaleźć tutaj także ofertę
psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Krakowie i online.

Kopia dyplom (2).png

Jak mogę Ci pomóc?

Blog i wideo bazujące na praktycznych przykładach, o tym jak procesy umysłowe wpływają na zachowanie, postrzeganie siebie i innych oraz efektywność

Wiedza

Współpraca w formie konsultacji indywidualnych. Poszukujemy rozwiązań dla Twoich wyzwań z zakresu budowania relacji z innymi osobami, samopoczucia lub efektywności osobistej

Interwencja

O mnie

MphotoAid-removed-background.png

Michał Wydrzyński

Z wykształcenia psycholog i etyk, obecnie w trakcie czteroletnich studiów podyplomowych z zakresu psychoterapii poznawczo-behawioralnej.

Specjalizuje się w zakresie wspierania zdrowia psychicznego, technik komunikacji interpersonalnej oraz efektywności osobistej.

Jego pasją jest odkrywanie relacji, w jaki sposób procesy umysłowe wpływają na zachowanie. Jej wyrazem jest projekt "Zdrowe Nastawienie".

Swoje doświadczenie kliniczne zdobywał w Ambulatorium Terapii Rodzin Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie oraz specjalistycznym szpitalu psychiatrycznym im. J. Babińskiego w Krakowie. Był także związany z poradnią psychologiczną NZOZ Dobrej Nadziei w Krakowie, w której prowadził poradnictwo psychologiczne.

Posiada 6 letnie doświadczenie z zakresu prowadzenia procesów coachingowych oraz 7 letnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń kompetencji miękkich.

Kontakt

Chciał(a)byś umówić się na pierwszą rozmowę, aby sprawdzić w jaki sposób mogę Ci pomóc?

Kliknij na przycisk poniżej i wybierz dogodny dla siebie termin

Masz pytanie?

Zadaj je w formularzu poniżej

Dziękuję, odpowiem wkrótce!

bottom of page