tło_lp.png

Poradnictwo

psychologiczne

Skuteczne sposoby na radzenie sobie z trudnymi emocjami 

Każdy z nas miewa gorsze chwile. To fakt, z którym nie trzeba dyskutować. Są jednak sytuacje, w których ciężko jest poradzić sobie ze smutkiem, złością, czy lękiem, tak aby przestały działać toksycznie na nasze relacje i poczucie szczęścia. Poradnictwo psychologiczne jest sposobem pracy z osobami, które chciałyby lepiej zarządzać swoimi emocjami, by odczuć ulgę i z większym spokojem kształtować swoje życie.  

Poradnictwo psychologiczne Zdorwe Nastawienie
 

✔ Będziesz mieć okazję opowiedzieć o swoich doświadczeniach w bezpiecznej atmosferze i poufnej relacji.

✔ Podczas indywidualnych spotkań przyjrzymy się Twojemu codziennemu funkcjonowaniu i poszukamy lepszych rozwiązań problemów, z którymi się spotykasz.

✔ Wszystkie narzędzia i techniki będą dopasowane do Twoich indywidualnych wyzwań.

Dlaczego warto?

 
tło (18).png

W czym pomagam?

Smutek

Smutek Zdrowe Nastawienie

Smutek wyraża powagę sytuacji, w której chcąc czy nie, znaleźliśmy się.  Jeżeli towarzyszy nam nam zbyt często lub trwa za długo, psychoterapia może być sposobem, aby nauczyć się mieć nad nim większą kontrolę. Zastanowimy się jak sobie z nim poradzić, tak aby odczuć większą ulgę i spokój.

Lęk

Lęk Zdrowe Nastawienie

Zadaniem lęku jest ostrzeganie nas przed niebezpieczeństwem. Gdy jednak hamuje nas przed podjęciem ważnych działań, poznaniem nowych ludzi, czy pójściem w nieznane miejsce nie jest pomocny. Podczas sesji możemy użyć narzędzi, które mogą pomóc Panu/Pani oswoić tę trudną emocję, by uwierzyć we własne siły i z większą odwagą kształtować swoją przyszłość.

Złość

Złość Zdrowe Nastawienie

Złość pomaga nam jasno wyrazić to, co myślimy. Niekiedy jednak pociąga za sobą cierpienie innych osób. "Zraniłeś(aś) mnie" to częste słowa, które słyszymy od innych, gdy nie do końca radzimy sobie z zapanowaniem nad nią. Podczas sesji spróbujemy odkryć, co jest prawdziwym źródłem tej emocji oraz w jaki sposób może Pan(i) okazać ją tak, aby nie krzywdzić innych.

Postrzeganie siebie

Postrzeganie siebie Zdrowe Nastawienie

Jeśli postrzega Pan(i) siebie jako osobę gorszą od innych lub uważa, że "nic mi nie wychodzi" praca w tym obszarze może przynieść więcej wiary we własne możliwości. Wyznaczymy konkretny, a zarazem bezpieczny plan działania, dzięki któremu postaramy się wzmocnić Twoją samoocenę, tak aby być odporniejszym na krytykę innych.

Co wyróżnia poradnictwo psychologiczne

w Zdrowym Nastawieniu? 

praktyka oparta na bogatym doświadczeniu pracy psychologicznej

odpowiedzialność zawodowa nadzorowana przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne

narzędzia i techniki bazujące na uznanym podejściu poznawczo-behawioralnym

praca na wartościach i przekonaniach, bez powierzchownego działania

 
Kopia Kopia tło_lp (6).png

Jak wygląda współpraca?

Czas Zdrowe Nastawienie

Pierwsza konsultacja

Przez 45 minut porozmawiamy o problemie/wyzwaniu z którym się Pan(i) spotyka, opracowujemy wstępny plan pomocy i podejmujemy decyzję o dalszej współpracy  

Koniec procesu

Cel Zdrowe Nastawienie

Podczas ostatnich sesji zastanawiamy się, w jaki sposób poradzić sobie z mogącymi się pojawić nowymi przeszkodami i jak utrwalić zmianę

Nastrój Zdrowe Nastawienie
Lampka Zdorwe Nastawienie

Podczas pierwszych spotkań ustalamy cele naszej współpracy i rozmawiamy na temat Pan(i) codzienności, przeszłości i bieżących trudności. 

W miarę pływu kolejnych sesji koncentrujemy się na generowaniu nowych pomysłów, które mogą Pan(i) pomóc i testujemy na ile się sprawdzają

 

Rekomendacje

"(...) Moja sytuacja była niełatwa – po 12 latach pracy w korporacji zdecydowałam się odejść stawiając wszystko na jedną kartę, a po podjęciu ostatecznej decyzji i jej realizacji zaczęły dopadać mnie wątpliwości. Michał pomógł mi te wątpliwości doprecyzować i zrozumieć ich źródła – co po czasie ograniczyło natrętne i nawracające myśli i pozwoliło cieszyć się chwilą. Dodatkowo wykonaliśmy ćwiczenia pomagające zrozumieć, która z moich wizji przyszłości najbardziej do mnie przemawia i dzięki temu puzzle mojego życia zaczęły z miesiąca na miesiąc się układać. (...)"

- Barbara, dyrektor ds. sprzedaży

 
Kopia dyplom (2).png

O prowadzącym

Michał Wydrzyński

Z wykształcenia psycholog i etyk, obecnie w trakcie czteroletnich studiów podyplomowych z zakresu psychoterapii poznawczo-behawioralnej.

Specjalizuje się w zakresie wspierania zdrowia psychicznego, technik komunikacji interpersonalnej oraz efektywności osobistej.

Jego pasją jest odkrywanie relacji, w jaki sposób procesy umysłowe wpływają na zachowanie. Jej wyrazem jest projekt "Zdrowe Nastawienie".

Swoje doświadczenie kliniczne zdobywał w poradni psychologicznej NZOZ Dobrej Nadziei w Krakowie​, Ambulatorium Terapii Rodzin Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie oraz specjalistycznym szpitalu psychiatrycznym im. J. Babińskiego w Krakowie.

Posiada 5 letnie doświadczenie z zakresu prowadzenia procesów coachingowych oraz 7 letnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń kompetencji miękkich.

Od 3 lat jest związany z prężnie rozwijającą się branżą szkoleniową, w której jako Project Manager odpowiada za koordynację programów rozwojowych.

 
 

Cennik

1 sesja

Czas trwania: 45 minut

Miejsce: Skype/Gabinet w centrum Krakowa

Narzędzia dopasowane do Twoich wyzwań

Plan działania do wdrożenia

140 zł