top of page

Rekomendacje

„Zajęcia z Michałem wspominam bardzo dobrze. Po pierwsze dużym atutem jest dobre przygotowanie i "warsztat" prowadzącego. Michał zna  wiele różnych technik i potrafi je zastosować w praktyce. Na każdych zajęciach korzystaliśmy z czegoś innego co pozytywnie wpływa na urozmaicenie zajęć. Michał jest też bardzo otwarty i elastyczny. Potrafi wprowadzić bezstresowa atmosferę. Umiejętności komunikacyjne ma również na wysokim poziomie. Podczas pracy z nim czułam, że mu na mnie zależy, że kibicuje mi na drodze mojego rozwoju. Mocna stroną Michała jest także umiejętność zadawania pytań, które pobudzają do refleksji w dobrym momencie. Jest też bardzo dobrym słuchaczem. Sesje prowadzi bardzo profesjonalnie widać też że stale się dokształca i podnosi swoje kompetencje. Czuć, że praca która wykonuje jest dla niego ważna. Zdecydowanie polecam i życzę dalszych sukcesów.”

Justyna, HR Manager

​„Spotkania z Michałem dały mi bardzo dużo. Skupiliśmy się głównie na przeszkodach, które stają mi na drodze do osiągnięcia upragnionego celu. Bardzo pomocne w uświadomieniu ich sobie były różnego rodzaju narzędzia, z których korzystaliśmy podczas sesji. Zawsze odpowiednio dobrane przez coacha. Michał pomógł mi zmienić stosunek do rzeczy, które kiedyś mnie blokowały, a teraz praktycznie nie zwracam na nie uwagi. Spotkania przebiegały w sympatycznej, luźnej atmosferze. Nie czułam się w żaden sposób oceniana, jak również miałam pełne zaufanie do coacha, że wszystko co powiem zostanie między naszą dwójką. Mocną stroną Michała i tym, co najbardziej mi się w nim podoba, jako coach jest umiejętne stawianie przez niego pytań klientowi. Bardzo często jedno zadane przez niego pytanie uświadomiło mi więcej niż masa przeczytanych wcześniej 'porad motywacyjnych' na forach internetowych bądź w czasopismach. Po każdym spotkaniu wychodziłam wypełniona pozytywną energią i chęcią działania. Po cyklu sesji, które odbyłam czuję się znacznie lepiej niż za każdym razem wcześniej, gdy próbowałam zmotywować się do działania. Ponieważ zmieniłam nie swój nastrój, stan w którym będę się znajdować przez najbliższe kilka dni, ale całe swoje podejście. To wszystko zawdzięczam właśnie temu człowiekowi i sobie, bo miałam odwagę poprosić o pomoc. Polecam Michała zdecydowanie wszystkim, którzy chcą wreszcie zmienić coś w życiu, iść do przodu i uwierzyć we własne możliwości. Nie jest to ciężka praca, a raczej sama przyjemność.”

Natalia, socjolog

„Coaching u Michała był częścią jego przygotowania do certyfikacji – zainteresowała mnie ta oferta, chociaż nie ukrywam, maiłam obawy jak różnica doświadczenia między nami może wpłynąć na efektywność/lub nieefektywność coachingu. Nie było powodu do zmartwień – Michał posiada unikalną umiejętność dopasowania się do moich oczekiwań i planów, bardzo zależało mu na dobraniu narzędzi pasujących do konkretnej sytuacji i przedstawieniu ich zasad działania tak aby wszystko było klarowne i proste w odbiorze. Moja sytuacja była niełatwa – po 12 latach pracy w korporacji zdecydowałam się odejść stawiając wszystko na jedną kartę, a po podjęciu ostatecznej decyzji i jej realizacji zaczęły dopadać mnie wątpliwości. Michał pomógł mi te wątpliwości doprecyzować i zrozumieć ich źródła – co po czasie ograniczyło natrętne i nawracające myśli i pozwoliło cieszyć się chwilą. Dodatkowo wykonaliśmy ćwiczenia pomagające zrozumieć, która z moich wizji przyszłości najbardziej do mnie przemawia i dzięki temu puzzle mojego życia zaczęły z miesiąca na miesiąc się układać. Michał doradził mi stronę „interviewme”, z której korzystam do dziś i polecam ją dalej każdej osobie planującej dalsze kroki kariery. Polecam Michała – za wiedzę, dystans do siebie, chęć pomocy, pozytywną energię, znajomość różnorodnych narzędzi coachingowych i dopasowanie się do odbiorcy.”

Barbara, dyrektor ds. sprzedaży

​„Po pierwsze, wiem jaka jest różnica między coachingiem a trenerstwem. Często ludzie mylnie próbują przypisać te dwa terminy jednej regułce. Teraz zdaję sobie sprawę z tego, że to błąd. Po drugie, oddałam się temu doświadczeniu (coachingowi) w całości i czuję jego efekty. Mam jeszcze więcej odwagi w podejmowaniu decyzji wpływających na moje życie. Wychodzę z założenia, że jeśli czegoś nie spróbuję to nie dowiem się jak to smakuje. Praca z Michałem to dawka pozytywnej energii i dobrego humoru. Przy spotkaniach z nim czułam się bardzo swobodnie. Naprowadzał mnie na dobre tory, radził, pytał, upewniał się czy rozumiem jego konkluzje. Widać, że jest to człowiek pełen pasji i stara się wypełniać swoje zadanie z pełnym zaangażowaniem. Uświadomił mi mój potencjał i zaszczepił na nowo wiarę w siebie. Zmiana myślenia, samoświadomość i tabelki - to główne rzeczy, które wyniosłam ze wszystkich spotkań. Dzięki za świetnie spędzony czas. POWODZENIA w odkrywaniu nieznanych lądów.”

Martyna, psycholog

„Rekomenduję Michała jako profesjonalnego coacha, którego postawę i umiejętności oceniam wysoko. Najważniejsze dla mnie było to, że na każdej sesji pracował z zaangażowaniem, uważnie słuchał, tworzył bezpieczną atmosferę, zachęcał i motywował do zmiany oraz stosował różnorodne techniki.  Pozwoliły mi one na spojrzenie na moje problemy z innej perspektywy i podjęcie odpowiednich działań.”

Bożena Makowska, dyrektor ds. sprzedaży

Wróć do oferty

bottom of page